Виключно натуральний мед для Вашого здоров’я

Будь-який вид натурального меду має цілющі властивості, але відрізняється за зовнішнім виглядом, смаком та ароматом.

Наприклад, різнотрав’я з липою включає в себе мед з нектара квітів липи, а також лісових трав, кущів та ягід. Саме тому назва цього виду Знатного меду – “Лісова липа”. Мед довго зберігається у рідкому стані, має дуже приємний смак та аромат, коричневато-червонуватого відтінку.

А різнотрав’я з соняшником включає в себе польові та лугові трави – це мед жовтого кольору, доволі прозорий, солодкий та приємний на смак. Кристалізується повільно.

Також в нашому асортименті є монофлорний мед соняшника – на даний час він вже кристалізований, світло-жовтого кольору, кремоподібної консистенції. Мед соняшника – найбільш популярний, у тому числі через свою доступну ціну.

Також є такий різновид меду як соняшник з гречкою – він утворився через сусідство поля, де вирощували соняшник із гречаним полем. Унікальне поєднання, що є доволі рідкісним.

І для гурманів – майський мед (з нектару плодових дерев, що квітнуть у травні) – густий із дуже дрібною кристалізацією та неповторним смаком.

Мед фасується у скляні банки (металева кришка з безпечним покриттям) об’ємом 100, 200, 350, 500, 550 грамів, 1, 2 або 3 літри, або ж у якісні пластикові відерця об’ємом 0,5,  1 або 3 літри (соняшник).

Отже, обирайте мед собі до вподоби і замовляйте! Доставка в Києві – безкоштовно (правий берег) від 5 літрів, або ж самовивозом. Також надсилаємо Новою поштою по всій Україні.

X