Апі-будиночок

Сон на вуликах – унікальний спосіб оздоровлення організму. Процедура дуже проста – потрібно мінімум 1 годину полежати у спокійному стані на вуликах із бджолами.

Біо-поле бджолиної сім’ї позитивно впливає на людський організм – у людини нормалізується артеріальний тиск, минає головний біль, покращується кровообіг та обмін речовин, стан кісток і суглобів. Крім того, такі процедури дуже корисні для дихальної системи.

 

Така дія заснована на вібраціях, що генерує кожна бджола та вся бджолина сім’я в цілому – а це 20 і більше тисяч бджіл одночасно.

 

Для сну на вуликах використовується спеціальна будівля – апі-будиночок, збудований, згідно особливих вимог та виключно із натуральних матеріалів. Знаходячись всередині апі-будиночка, людина безпосередньо не контактує з бджолами, а знаходиться всередині, в той час як літки вуликів – зовні будиночка.

 

Але завдяки спеціальній конструкції та вентиляції, у будиночок надходять аромати вулика, а також добре чути гудіння бджіл, що також заспокоює і благотворно впливає на організм. Зокрема, помічено, що люди доволі швидко розслабляються і засинають.

А те, що людина лежить на рівній і твердій поверхні (це дерев’яні кришки вуликів-лежаків) покращує стан хребта.

Після процедури добре закріпити ефект горнятком ароматного трав’яного чаю з натуральним медом.

 

Апі-будиночок – справжнє диво, що дозволяє повноцінно відпочити від напружених буднів, відновити сили та отримати заряд природньої біо-енергії.

Наш апі-будиночок знаходиться недалеко від Києва (40 км). Сеанс апі-терапії проходить протягом 1-2 годин, для отримання позитивного ефекту такі сеанси треба проходити регулярно (наприклад, 2 рази на тиждень). Рекомендована кількість сеансів – від 10 (попередній запис обов’язковий).

 

Ми також можемо надати консультації щодо побудови Вашого власного апі-будиночка або забезпечити догляд за бджолами, що живуть у ньому.

Більше про апі-будиночок Ви можете дізнатись на відповідній сторінці у Facebook.

X