Наша пасіка

Пасіка “Медовий Бджоляр” знаходиться на кількох майданчиках (Київська, Житомирська, Чернігівська області України) в екологічно сприятливих місцях: навколо відсутні будь-які промислові підприємства чи транспортні магістралі, тільки ліси, поля, луки та сади.

Завдяки розмаїттю медоносної бази,  бджоли виробляють різні види меду – як монофлорного, так і різнотрав’я: майський, акація, липа, соняшник, гречка, луговий, лісовий, польовий.

 

Кожний Знатний Мед –   унікальний за своїм складом та смаком, а головне – натуральний і цілющий.

За домовленістю з фермерами, поля навколо нашої пасіки обробляються тільки безпечними препаратами, без шкідливої хімії. Ви можете бути впевнені, що отримуєте справді натуральний продукт – Знатний Мед від працьовитих бджіл та щедрої української природи!

 

Племінні бджоли (українська степова, карпатка, бакфаст) утримуються у дерев’яних вуликах, нефарбованих всередині. До бджіл принципово не застосовуються антибіотики!

На пасіці застосовуються передові технології, сучасний інвентар та обладнання, створено апі-будиночок для оздоровчих процедур.

 

Разом з тим, ми шануємо та зберігаємо традиції українського бджолярства – наприклад, на території пасіки є куточок з вуликами-колодами, де збираємо мед диких бджіл.

Крім основного продукту – натурального меду – на пасіці також збирають та обробляють продукти бджільництва – забрус, підмор, квітковий пилок, прополіс, віск, тощо, які широко застосовуються у народній медицині, а також косметології і фітнесі.

 

Під час відкачування свіжий мед розливається безконтактним способом – безпосередньо з медогонки через подвійне сито у нову чисту тару.

Праця бджоляра – нелегка та кропітка: треба мати знання, досвід та вміння, а також терплячість та любов до бджіл, щоб отримати мед високої якості та у великій кількості.

Бджолярство – це мистецтво, і ми раді поділитись з Вами справжнім скарбом –  цілющим медом та продуктами бджільництва, що дарують здоров’я, довголіття і чудовий настрій!

Замовляйте натуральний Знатний Мед прямо з пасіки в нашому Інтернет-магазині!

 

X