Наша пасека

Пасіка «Медовий Бджоляр» знаходиться на кількох майданчиках (Київська, Житомирська, Чернігівська області України) в екологічно сприятливих місцях: навколо відсутні будь-які промислові підприємства чи транспортні магістралі, тільки ліси, поля, луки та сади.

Завдяки розмаїттю медоносної бази,  бджоли виробляють різні види меду — як монофлорного, так і різнотрав’я: майський, акація, липа, соняшник, гречка, луговий, лісовий, польовий.

 

Кожний Знатний Мед —   унікальний за своїм складом та смаком, а головне — натуральний і цілющий.

За домовленістю з фермерами, поля навколо нашої пасіки обробляються тільки безпечними препаратами, без шкідливої хімії. Ви можете бути впевнені, що отримуєте справді натуральний продукт — Знатний Мед від працьовитих бджіл та щедрої української природи!

 

Племінні бджоли (українська степова, карпатка, бакфаст) утримуються у дерев’яних вуликах, нефарбованих всередині. До бджіл принципово не застосовуються антибіотики!

На пасіці застосовуються передові технології, сучасний інвентар та обладнання, створено апі-будиночок для оздоровчих процедур.

 

Разом з тим, ми шануємо та зберігаємо традиції українського бджолярства — наприклад, на території пасіки є куточок з вуликами-колодами, де збираємо мед диких бджіл.

Крім основного продукту — натурального меду — на пасіці також збирають та обробляють продукти бджільництва — забрус, підмор, квітковий пилок, прополіс, віск, тощо, які широко застосовуються у народній медицині, а також косметології і фітнесі.

 

Під час відкачування свіжий мед розливається безконтактним способом — безпосередньо з медогонки через подвійне сито у нову чисту тару.

Праця бджоляра — нелегка та кропітка: треба мати знання, досвід та вміння, а також терплячість та любов до бджіл, щоб отримати мед високої якості та у великій кількості.

Бджолярство — це мистецтво, і ми раді поділитись з Вами справжнім скарбом —  цілющим медом та продуктами бджільництва, що дарують здоров’я, довголіття і чудовий настрій!

Замовляйте натуральний Знатний Мед прямо з пасіки в нашому Інтернет-магазині!

 

X