Результати опитування споживачів меду, інтерв’ю з експертами

4 липня 2019 р. у прес-студії “Сегодня” відбулася друга інтернет-конференція із серії “Купити мед з користю і без ризику”. Наші експерти відповіли на численні запитання користувачів, щодо вибору справжнього натурального меду, а також –  озвучили результати опитування споживачів меду.

Як часто українські споживачі споживають мед, чим керуються під час вибору меду, де найчастіше купують мед в Інтернеті, які критерії вибору продавця – Ви дізнаєтесь відповіді на ці та інші запитання – дивіться відео на нашому каналі YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=nEfGuG81POM&t=19s

Зокрема, експерти відзначили збільшення кількості споживачів, що купують мед в Інтернеті (на 6%, у порівняні із минулим роком). В цілому, 32% купують мед у знайомих пасічників, 28% – на базарах (на ринках), 23% – в Інтернеті і 17% – в роздрібній мережі (в магазинах).

Спостерігається тенденція купувати мед безпосередньо (напряму) у виробника, тобто у пасічника – 26% опитаних. Бажання купувати у виробника, а не перепродавця, споживачі пояснюють якістю (натуральністю) меду та відсутністю “накруток”.

Хоча більшість опитаних звертає увагу на ціну продукції, в той же час, 22% учасників опитування  відзначили широкий асортимент (вибір різних видів меду) в Інтернет-магазині як один з головних критеріїв вибору.

Більшість опитаних (61%) купують мед від 3 до 10 разів на рік, при цьому збільшується кількість споживачів, які вживають мед не тільки у холодну пору року, а протягом всього року.

X