Купити мед з користю та без ризику: поради споживачам

15 травня 2019 р. у прес-студії “Сегодня” відбулась інтернет-конференція по темі “Натуральний мед проти авітаміноза, початок медового сезону”. Це перше із серії заходів від ТМ Знатний Мед, об’єднаних однією темою “Купити мед з користю та без ризику: поради споживачам”.

Під час серії відео-інтерв’ю експерти розкажуть, які види меду бувають і чим вони відрізняються, у чому користь натурального меду для здоров’я, як часто та у яких кількостях можна споживати натуральний мед, як правильно вживати мед, щоб зберегти всі його корисні властивості, як відрізнити справжній мед від підробки, як правильно зберігати мед у домашніх умовах, де і коли краще купувати мед, а також про те, які корисні продукти бджільництва виробляються на пасіці і як їх застосовувати.

Крім того, пасічники поділяться цікавими фактами з життя бджіл, розкажуть, як розвивається бджолина сім’я, які роботи проводяться на пасіці протягом сезону, та багато іншого.

Це відое, яке Ви можете переглянути на каналі YouTube Знатний Мед,  буде цікаве усім, хто любить мед, турбується про своє здоров’я та надає перевагу натуральним продуктам.

Частина 1  – https://www.youtube.com/watch?v=yR7Qfwu_sgM

Частина 2 – https://www.youtube.com/watch?v=SQNbNm7Qt2k&t=99s

Частина 3 – https://www.youtube.com/watch?v=c5Kr3i5Kqw8&t=36s

X